www.nonstop-odtah-brno.cz Nonstop odtahy

Ekologická likvidace

Naše firma Vám nabízí řešení, jak se dle současně platného zákona zbavit svého dosloužilého vozu – autovraku. Pojízdné či nepojízdné vraky jsou nejen nevzhledné pro své okolí, ale především ničí životní prostředí. Z takovýchto autovraků mohou vytékat nebezpečné provozní kapaliny, které mohou mít ekologické následky. Proto je ekologická likvidace autovraků tolik důležitá a v poslední době velmi aktuální.

AKCE: Ekologická likvidace ZDARMA včetně odtahu ZDARMA a vystavení protokolu o ekologické likvidaci ihned při převzetí vozu. Za vozy pro nás zajímavé okamžitá odměna až 15,000 Kč na ruku.

Volejte po-pá 8-17h na telefon +420 722 062 965.

Ekologická likvidace vozidel

Jak probíhá ekologická likvidace vozidel:

Odvoz autovraků

Vaše dosloužilé vozidlo převezme náš pověřený pracovník odtahové služby. Vyplní s Vámi předávací formulář k vozu. Zajistíme komplexní služby v oblasti ekologická likvidace vozidla, počínaje odtahem Vašeho vozu až po předání potřebných dokladů, které jsou potřeba k vyřazení tohoto vozu z registru vozidel.

Co je potřeba k likvidaci vozidla:

Pokud jste fyzická osoba, potřebujete mimo automobilu velký technický průkaz (kopie). Pokud je vlastníkem autovraku firma – právnická osoba, pak je potřeba mimo automobilu velký technický průkaz (kopie), platný výpis z obchodního rejstříku nebo potvrzení o přidělení IČ a razítko firmy. Pokud vozidlo nepředává z nějakých důvodů majitel vozidla, pak je potřeba plná moc, která Vás majitelem pověřuje k úkonu předání vozidla k ekologické likvidaci vozidla a platný občanský průkaz.

Ekologická likvidace vozidel – Brno

Ekologická likvidace vozidel je možná po celém Brně a Jihomoravském kraji.

Volejte po-pá 8-17h na telefon +420 722 062 965.Myslíme i na přírodu

Vážíme si přírody a chceme, aby zůstala stejně pěkná i do budoucnosti. Při své práci se proto snažíme jednat tak, aby dopad naší činnosti na okolí byl co nejmenší. I drobnosti jako volba kratší trasy nebo ekologický styl jízdy v součtu naší přírodě pomáhá víc, než se může zdát.

Právní ochrana

Přepravovaná vozidla a posádky vozidel jsou pod právní ochranou pojišťovny.

Pojištění

V ceně odtahu je zahrnuto pojištění vašeho nákladu u pojišťovny. Naše vozidla mají zákonné a havarijní pojištění.
NONSTOP-ODTAH-BRNO.CZ | +420 722 062 965 | Volejte po-pá 8-17h. | Ceník služeb | info@nonstop-odtah-brno.cz | Mapa stránek Nahoru

MAB reality s.r.o., Holečkova 789/49, 150 000 Praha 5, Smíchov
IČ: 28492676 / DIČ: CZ28492676
spisová značka: C 145565 vedená u rejstříkového soudu v Praze

Ochrana osobních údajů / cookies
Seznam partnerů